O nas

  

Zainspiruj się

Kompleksowa obsługa

Twoja wizja - Twój sukces

Przyjdź do nas z pomysłem. Kreatywny team pozwoli Ci go rozwinąć, dobrać kontekst. Daj się zaskoczyć ilością i jakością przedstawionych propozycji.

Przedstawimy gotowy scenariusz/scenopis/zakres prac, które będą miały wpływ na efekt końcowy. W porozumieniu z Tobą dogramy wszystkie szczegóły. A potem...poczekaj aż zadzieje się magia

Otrzymujesz od nas materiał w wersji roboczej do akceptacji. Dzięki temu masz realny wpływ na ostateczny efekt zamawianego materiału.

Wymyślamy, planujemy & tworzymy.

Bardzo duży nacisk kładziemy na etap planowania, który pozwala zoptymalizować nam pracę oraz oszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Przygotowujemy scenariusz oraz materiały pomocnicze takie jak  scenopis, storyboardy. Lubimy odwiedzić lokalizację przed rozplanowaniem całej pracy, dzięki czemu możemy zapewnić efektowniejszą pracę przy realizacji materiału

Zaufali nam

Dominika i Tomek

Ania i Maciej

Joanna i Grzegorz

Oraz wiele innych osób i firm

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Xcez Studio to zespół młodych, ale bardzo doświadczonych ludzi z różnymi pasjami.

Zajmujemy się głównie realizacją projektów audiowizualnych, choć na życzenie Klienta chętnie wykorzystamy nasze szerokie kontakty i podejmiemy się innych zadań, jak na przykład realizację oraz obsługę całych eventów. Uwielbiamy poszerzać swoje horyzonty. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

  @

Mińska 48/4

03-808 Warszawa

502 838 002; 510 845 052

2017 © Copyright Oren. All rights Reserved. Create by Rometheme

  
  