Cennik usług

Przykładowe cenniki filmowe

- weselne/eventowe

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Cena realizacji filmu jest uzależniona od wielu czynników.  W celu otrzymania najbardziej optymalnego rozwiązania produkcyjnego i cenowego prosimy o podanie jak największej ilości informacji dotyczących projektu

Przykładowe cenniki fotograficzne

Skontaktuj się z nami i wyceń dokładnie to, co Ciebie interesuje. Nie płać za rzeczy, z których nie chcesz korzystać.

Podane powyżej pakiety foto/video można dowolnie modyfikować i dopasowywać do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami a dokonamy szczegółowej wyceny Twojego projektu.

OFERTA

Filmowanie

Fotografia

Reklama

Nagrywamy najwyższej jakości aparatami z wymienną optyką: wywiady, filmy promocyjne i pamiątkowe, dokumenty, klipy, reportaże z eventów. Wideo weselne w tym także wideo-zaproszenia, podziękowania dla rodziców oraz sesje plenerowe.

Realizacja sesji fotograficznych - indywidualnych oraz grupowych, biznesowych. Pełna paleta możliwości i tematów do realizacji od zdjęć artystycznych przez fotografię produktową aż po specjalistyczną (np. lotnicza).

Fotografia produktowa, filmy promocyjne, przygotowanie kampanii reklamowych, realizacja spotów radiowych, tworzenie materiałów

z uwzględnieniem użycia w social mediach.

Realizacja audio-wizualna

Kreatywne prace koncepcyjne

Drony

Zajmujemy się również wszystkim, co związane z obróbką powierzonego nam materiału - montaż video, miksowanie dźwięku, obróbka graficzna zdjęć

Nie ma nic lepszego niż kreatywny prezent.

Na przykład gra typu Monopol,  z udziałem Twoich przyjaciół, gdzie karty ryzyko i szansa to Wasze wspólne historie. Ten i wiele innych pomysłów czekają na Ciebie.

Już wkrótce będziemy świadczyli usługi filmowania za pośrednictwem dronów - nawet w jakości 4K.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Xcez Studio to zespół młodych, ale bardzo doświadczonych ludzi z różnymi pasjami.

Zajmujemy się głównie realizacją projektów audiowizualnych, choć na życzenie Klienta chętnie wykorzystamy nasze szerokie kontakty i podejmiemy się innych zadań, jak na przykład realizację oraz obsługę całych eventów. Uwielbiamy poszerzać swoje horyzonty. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

  @

Mińska 48/4

03-808 Warszawa

502 838 002; 510 845 052

2017 © Copyright Oren. All rights Reserved. Create by Rometheme